Так злісно розпочинали, так добре закінчили…

SambirWZ
277

Так злісно розпочинали, так добре закінчили…

Позаминулого вівторка міська влада намітила чергове сесійне засідання. Треба сказати, наприкінці каденції настрій у депутатів такий, що й ходити на зібрання не дуже хочеться. Сесія опинилася на межі кворуму, але не розпочалася.

Чотири обранці прийшли, проте не зареєструвалися. А незареєстрований депутат, хоч і присутній, але насправді відсутній. Позицію чотирьох розтлумачив Михайло Партика. Він сказав, що, згідно із Законом, проекти рішень мають бути вивішені на сайті міськради за двадцять днів до сесії. Так би мовити, для публічного обговорення. А цього не було. Розпочинати сесію з таким порушенням не можна, вважав Михайло Степанович.


Міський голова Тарас Копиляк погодився, що це порушення, підняв когось із працівників апарату ратуші і молода особа пробувала пояснити, що проекти рішеньдобігалиледь не до останнього дня. Тому й не встигли на сайт подати. Проте Тарас Васильович однаково пообіцяв працівниці дисциплінарне стягнення. Поруч з тим, зазначив, що, відтягуючи сесію ледь не на двадцять днів, влада не зможе безкоштовно харчувати у школах дітей загиблих воїнів АТО, узаконити солдатам їхні пляци, виділені раніше, не встигне до Дня міста присвоїти загиблим звання Почесних, загальмуються і бюджетні проблеми. На тому і розійшлися. Потім мер зібрав журналістів і повідомив, що під вечір того ж дня голови депутатських фракцій, громадські активісти зберуться і вирішать, як бути у такій ситуації. Судячи з повідомлення пресслужби міськради, консультації були успішні і проведення сесії запланували на пятницю.

У п’ятницю, як і домовилися, депутати зустрілися. Засідання було коротким і без сенсацій. Місцеві аналітики прогнозували скандали поміж громадськими актівістами та воїнами АТО. Активісти були, воїни прийшли, але протистоянь не було. Зрештою, як і земельного питання з приводу ділянок для учасників АТО. Сесія була настільки нудною, що наш репортер побачив здохлу муху на вікні сесійної зали… Тим не менше, говорили про каналізацію на вулиці Стуса, структуризацію міської ради, продаж земельних ділянок під приватизованими будівлями, розірвали договір оренди землі під будівництво очисних споруд, внесли зміни до змін у бюджеті, додали певну суму на харчування дітей у школах та дошкільних закладах…

 

Роман ІВАНЧУК, Йосип МАЛАНЯК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар