Такого потужного винахідника оштрафували!

SambirWZ
53

Такого потужного винахідника оштрафували!

Старосамбірський районний суд визнав прикарпатця винним у порушенні правил міжнародних польотів та оштрафував на 18,7 тис. грн. Його обвинувачували у спробі переправлення сигарет через кордон саморобним літальним апаратом.

На той час – весна 2018 року, то була нечувана досі сенсація. Те, що через кордон новоявлені контрабандисти возять цигарки – не новина, але щоб спеціальним літальним апаратом – це, знаєте, неабиякий розум треба мати. Це не в труси блок цигарок впихнути… Так ось, у селі Библо, що біля Нижанкович, прикордонники виявили саморобний літальний апарат з контрабандними сигаретами. Через поломку пілоту не вдалось переправити у Польщу 10 ящиків сигарет та він був змушений здійснити аварійну посадку в полі, де саморобний вертоліт з мотором від мотоцикла BMW виявили прикордонники. Уявляєте, 10 ящиків цигарок – це ж вага!

Як вказано у вироку суду, винесеному наприкінці минулого року, саморобним апаратом керував уродженець міста Бурштин. У березні 2018 року він не зміг переправити контрабанду, однак у вироку суду вказано, що раніше чоловік здійснював політ через кордон на цьому саморобному вертольоті. Контрабандист уклав угоду про визнання вини з прокурором. Служитель Феміди Юрій Пошивак визнав прикарпатця винним у порушенні правил міжнародних польотів та замаху на кримінальне правопорушення. Його оштрафували.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити