Такого ще не було: за власний кошт виробник вчить своїх покупців новим технологіям!

SambirWZ
148

Такого ще не було: за власний кошт виробник вчить своїх покупців новим технологіям!

Знайомтесь, Андрій Куйдич – напрочуд скромний та не публічний власник підприємства «КНТ» (Kuidych Heating Tecnologies), а простіше сказати, потужного сучасного промислового підприємства у Чукві та Самборі, аналогів якому на наших теренах ми не знаємо. І розпочинав усе на голому місці, і нині дає фори животатим під дорогими карватками і в розкішних автівках директорам.

КІЛЬКА слів не заради реклами, бо її не конче потребує, а задля того, щоб читач зорієнтувався. Торгова марка «КНТ» на ринку України уже десять років, займається виробництвом усього, що потрібно для економного опалення будівель. Це – більше сотні найменувань різного обладнання, це – баки-акумулятори, бойлери гарячого водопостачання різних об’ємів, гідравлічні розподілювачі, колектори для центрального опалення та теплої підлоги. Продукція реалізується по усій Україні, в країнах ЄС та інших.

Наш репортер випадково потрапив на підприємство і спочатку не надав значення події, яка відбувається. Два тижні тому Андрій Куйдич запросив до себе усіх місцевих приватних підприємців, які займаються монтуванням теплових систем, і влаштував їм семінар. Вважає, що така наука конче необхідна, бо життя йде вперед, з’являються нові технології, а майстри, яких ми запрошуємо, цього не знають. Під час семінару фахівці наочно показали їм сучасні методи монтажу та експлуатації сучасних передових систем теплопостачання і як застосовувати продукцію компанії «КНТ». Більше півтора десятка підприємців, які займаються цими роботами, відгукнулися про науку позитивно, а окрилені успіхом власники підприємства, розширили географію і запросили слухачів з цілої Західної України. Приїхали і власне наприкінці минулого тижня пройшли курс науки. Були навіть викладачі з Польщі, які вчили наших тепломонтажників новим технологіям. А знаєте, що найбільше вражає у цій ситуації? Виробник, у даному випадку колектив Андрія Куйдича, не просто виробляє продукцію та вміє її продати, він власним коштом вчить свого ж покупця новим технологіям. Це, скажемо вам, уже не рівень бізнесу типу «купи-продай», це європейський рівень спілкування зі споживачем. І такого у нас ще точно не було.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити