Та навчіться вже з людьми говорити…

SambirWZ
29

Та навчіться вже з людьми говорити…

Соціальні мережі вкотре розхвилювалися через рубки лісів. Цього разу в Стар’яві, де вночі тнули деревину… «Чисто «випадково», як завжди, «санітарна» вирубка припала на урочище «Мірки» 10-го кварталу – це саме та ділянка, звідки місяців два тому прийшла велика вода і були страшні підтоплення людських домівок. Начальник відділу лісового господарства та лісничий на зустріч з людьми «забули» взяти документи про «санітарну» вирубку лісу. Громадських слухань з громадою сільський голова Михайло Потічний не проводив… Люди не можуть змиритися з тим свавіллям і написали запити і колективні заяви де тільки можна…»

ТАКИХ повідомлень, як це зі Стар’яви, є немало. Власне кількість їх і починає дратувати. Уже всі знають, що лісівники під пильним оком активістів. То можна хоч якось дотримуватися норм. Ну, якщо вже мусять бути громадські слухання, то проводьте їх! Додайте більше гласності, і люди відчують, що їх не обманюють.

Тепер інше лісове повідомлення – уже офіційне, від поліції. Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань повідомили про підозру колишньому майстру лісу одного з лісництв Державного підприємства «Старосамбірське ЛМГ». Його підозрюють у службовій недбалості, яка спричинила тяжкі наслідки. За даними досудового розслідування, через неналежне виконання службових обов’язків майстер лісу допустив незаконну порубку 110 дубів невстановленими особами на території лісництва. Державі завдано збитків на суму майже 1 мільйон 400 тисяч гривень.

Якщо вину доведуть, чоловікові загрожує покарання – позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого. Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Львівської області, оперативний супровід – Управління стратегічних розслідувань у Львівській області ДСР Нацполіції.

Христина БАХУРСЬКА.

Вас це може зацікавити