Теплокомуненерго віддати інвестору?

SambirWZ
187

Теплокомуненерго віддати інвестору?

Депутат Самбірської міської ради Олег Полюга, він же керівник теплокомуненерго, розповів, що мав нагоду побувати в Трускавці на новоствореній теплостанції, де введені в дію новітні технології з використання альтернативних джерел палива.

Він був приємно вражений рівнем побаченого: усе автоматизовано, фізична праця не застосовується і усім процесом може керувати одна людина, просто натискаючи електронним олівцем на екран монітора. Тариф на опалення виходить значно дешевший, ніж є зараз в Самборі.

Олег Полюга запропонував депутатам не гаяти часу, адже тарифи у нас просто кричущі, і нічого з цим зробити не можна, бо так змушують обставина, підприємство знаходиться у важких умовах, обладнання давно застаріло і тому треба розглянути можливість передачі теплокомуненерго в оренду будь-якому інвестору, який захоче в Самборі поставити обладнання подібне до того, яке є в Трускавці. І до вирішення цієї проблеми треба братися негайно, бо сама процедура займе до півроку часу, і щоб уже до наступного опалювального сезону у Самборі була нова теплова станція.

Юрій БАРНА.

 

Вас це може зацікавити

Залишити комментар