Тетяна Терлецька – перша у Петра Куляса

SambirWZ
54

Тетяна Терлецька – перша у Петра Куляса

У владного життя є різні закони, але один з них: треба першого ж дня подумати, куди і з яким лицем підеш тоді, коли все скінчиться. Навряд чи донедавна голова Старосамбірської районної ради Тетяна Терлецька, яка гідно «відкатала» свою каденцію, думала про наступне місце праці, бо сподівалася на перемогу у Старосамбірській ОТГ. Але не вийшло. І тут процитуємо самі себе: ще не відомо, кому пощастило більше – чи тим, яких обрали на посаду перших, чи тим, кого не обрали…

І ОСЬ сенсація минулого тижня: сесія Добромильської міської ради одноголосно обрала голові ОТГ Петру Кулясу першу заступницю – Тетяну Терлецьку. Нам здавалося, що з високих посад люди мають йти кудись вище, ну, наприклад, в «Єврорегіон-Карпати-Україна», і займатися міжнародною співпрацею та проєктами задля розвитку краю, у чому  Тетяна Іванівна добре розуміється, але явно не опинятися на других ролях у містечках. Зрештою, ми поділилися з нею такими міркуваннями і почули у відповідь, що назва високої посади її не надто переймає, вона хоче займатися щоденною, нехай складнішою, роботою, яка б приносила моральне задоволення їй та користь людям – ось такі забаганки. Це сказала нам ще до того, як на політичних небосхилах дізналися про її види на Добромильську ОТГ. А уже після обрання зізналася, що саме ця ОТГ є для нею цікавою, там немало оригінальних проєктів та ідей, там зібралися при владі однодумці і можна досягнути ефекту. Хоча розуміє, що основне завдання як першої заступниці голови  полягатиме у вирішенні економічних питань.

Старий Самбір, де вона мешкає, не зовсім близький до Добромиля. Точніше, не настільки далекий, але їздити щодня на роботу – це втомливо, тим паче, як одного разу зізналася в інтерв’ю нашій газеті, самотужки водити автомобіль не вміє і не планує вчитися. Хоча ми подумали собі про те, що був час, коли пані Терлецька уже була першою заступницею, але голови Самбірської РДА Олега Домчака. І нічого – добиралася щодня до роботи… А тим часом, у Добромилі заговорили про те, що пані Терлецька – зовсім не добромильська, мовляв, невже не міг Петро Куляс взяти когось із місцевих? Що на це відповісти? Тетяна Іванівна була керівником цілого району і вже ця обставина дозволяє їх хоч трішки бути добромильською. З другого боку, той досвід, який собі нажила, ніколи не буде зайвим окрузі. І, мабуть, кожна ОТГ з задоволенням запропонувала б їй посаду.

Тут хіба є один цікавий психологічний момент. Тетяна Терлецька була першою особою у районі – таким собі «начальником» навіть над головою Новоміської ОТГ Петром Кулясом, незважаючи на значущість місцевого самоврядування. Тепер стає просто першою заступницею у колишнього «підлеглого». Чи не відчуватиме дискомфорту сам Петро Петрович? Гадаємо, що ні, бодай би з тієї простої причини, що вони партійні однодумці, зрештою, як ми збагнули, просто друзі.

Тепер про інших посадовців Добромильської округи. Мова про старост. Княжпільський старостинський округ очолив Ігор Горейда, житель Добромиля, в минулому – приватний підприємець та інструктор автошколи. Родина пана Ігоря походить з Княжполя… Тернавський старостинський округ очолив Ярослав Стебельський, житель Тернави. колишній сільський голова. Новоміську округу очолила Надія Попитак з Посади-Новоміської, колишній головний бухгалтер Новоміський ОТГ. Міженецьким округом опікуватиметься  Марта Ковалик з Строневич, за фахом – бухгалтер. Болозівський округ очолить пані Матвіїв з Коніва, свого часу працювала бухгалтером в Конівській сільраді. Що стосується Нижанковицької та Трушевицької округ, то наразі даних не маємо, мабуть, пан голова ще думає.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити