Тихі журналісти стали «жертвами» галасливих активістів?

SambirWZ
25

Тихі журналісти стали «жертвами» галасливих активістів?

Громадська рада при Самбірській РДА оголосила слухання кандидатки на посаду голови РДА Світлани Дутко. Нагадаємо, то така формальність – перед призначенням на поважну посаду треба про щось поговорити.

В «білому домі» зібралися зацікавлені – самі члени Громадської ради, журналісти, дехто з працівників апарату РДА та невеличка група активістів, які відразу вмикнули камери на телефонах. Перед початком голова ради Іван Романяк поставив на голосування питання: чи працюють у закритому режимі, чи у відкритому. Таке міркування, мабуть, базувалося на тому, що пан Романяк недавно був на «базарній» сесії міськради і там було дуже багато галасу, а йому самому навіть кричали «Ганьба». Іван Миколайович не захотів перетворювати «білий дім» в ратушу і попросив членів Громадської ради визначитися. І визначилися – вийти усім. Наш репортер попросив уточнити, чи треба туди ж іти і представникам засобів масової інформації, і отримав ствердну відповідь. Признатися, ми давно не потрапляли у подібні ситуації, але, видно, демократія є демократія – Громадська рада має право на свої міркування… Нам обіцяли пресконференцію. Потреби не було, бо претендентка Світлана Дутко сама нам розповіла про те, якою була зустріч. Це була цікава дискусія на тему розвитку району – медицина, освіта, культура, дороги і все таке інше. Зрештою, зізналася нам, що стільки літ відпрацювавши в КРУ, а потім – на керівних посадах в ратуші, що не почула жодного запитання, на яке не могла б відповісти. Ми не сумніваємося у компетенції цієї людини, у її людській порядності та чесності, але мали для неї цікаве питання: вона ж бо діючий депутат Самбірської міської ради від Партії Ляшка, а йде у підлеглі до Зеленського… Але, схоже, життя йде вперед і ідеологічні засади тієї або іншої партії нич не вартують… Справді мовити, у нас і нема яскраво виражених «зелених». Іван Романяк згодом сказав журналістам, що мають відбутися ще одні слухання – цього разу будуть «обмивати» претендента Юрія Бучка. На його бенефіс ми не пішли, аби знову не виганяли. Яким буде рішення Громадської ради, дізнаємося згодом.

Поруч з тим, ми собі подумали і про сусідній район – Старосамбірський. Чому там Громадська рада обмежилася обговоренням лише Руслана Пупи, якщо можна обговорювати і Юрія Леськіва, який був заявлений на цю політичну гру і готовий відбірковим «Ліфтом» доїхати у Старий Самбір.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити