Траса, що аваріями багата

SambirWZ
218

Траса, що аваріями багата

Близько сьомої ранку на трасі між Бабино та Новим Калиновом сталася дорожня біда.

Автомобіль марки ГАЗ під керуванням жителя нашого району виїхав без причин на смугу зустрічного руху, де рухався назустріч мопед «Хонда Діо» без реєстраційних номерів під керуванням місцевого мешканця, та позаду нього – автомобіль «Шкода Октавія» під керуванням жителя Самбора, які, уникаючи зіткнення з автомобілем ГАЗ, виїхали за межі проїзної частини праворуч, де кермувальник впав з мопеда на узбіччя, а автомобіль “Шкода Октавія” з’їхав у кювет та перекинувся.

У Самбірську ЦРЛ потрапили троє: один з них – 1976 р.н., з діагнозом забій в ділянці правого ліктевого суглобу і ссадна в верхній третині правої гомілки; чоловік 1980 р.н. – з діагнозом забійно-рвана рана правої надбрівної дуги, ссадна тім’яної поверхні голови і забій в ділянці правого попереку, та пасажир автомобіля «Шкода Октавія», 1967 р.н. з діагнозом забійно-рвана рана вискової ділянки голови справа, забій в ділянці правого ліктевого суглобу. Троє потерпілих є військовослужбовцями, повідомляють у самбірській поліції.

До речі, у правоохоронному відомстві минулого тижня підрахували, де найчастіше стаються аварії. Траса Львів-Турка визнана однією з найбільш аварійних. Видно, добре відремонтовані дороги нам протипоказані.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити