Третій вантаж самбірським медикам за два роки

SambirWZ
11

Третій вантаж самбірським медикам за два роки

Уже втретє за останні два роки самбірська медицина отримує гуманітарний вантаж – майже 6 тонн, від благодійної організації А.Д.А.Ж. (Франція). Це – багатофункціональні ліжка, меблі, медичний матеріал, постільний інвентар.

ЧастинУ добра передали для потреб лікарні у Ралівці, на базі якої створюється амбулаторія загальної практики сімейної медицини. Окремий вантаж скерували для потреб новоствореного хоспісу у Городищі. Решта гуманітарки передана Самбірській ЦРЛ.

Цей, як і попередні вантажі, розповів голова районної ради Віталій Кімак, Самбірщина отримала за сприяння народного депутата України Ярослава Дубневича. Перший був переданий Рудківській лікарні, другий – Дублянській. Окрім цього, медичні заклади Рудок, Дублян та Ралівки отримали автомобілі медичної допомоги, які були доставлені у вигляді гуманітарної допомоги від благодійників Австрійського Чорного Хреста… Під час відвідин Самбірщини Ярослав Дубневич вручив документи на розмитнення вантажу головному лікарю Самбірської ЦРЛ Степану Скірину, головному лікарю Ралівської дільничної лікарні Ользі Федечко та головному лікарю хоспісу Тарасу Струку.

У команді Ярослава Дубневича твердять, що зважаючи на такі “інвестиції” у галузь, будуть перевіряти час од часу, як ця гуманітарка працює і чи не зникла вона взагалі.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар