Три будинки просилися у старий жек…

SambirWZ
169

Три будинки просилися у старий жек…

Як відомо, законодавці України свого часу розпорядилися так, аби традиційні жеки, до яких ми давно звикли, перестали існувати, а мешканці багатоквартирних будівель самі ставали господарями на своїй території.

Процес пішов і у Самборі – інколи на сесіях з’являються питання передачі споруд з балансу жеку. Так було і цього разу, коли кілька будинків жек відпустив. Але у цій темі несподівано цікаво виглядав інший момент. Кілька висотних осель у мікрорайоні Шухевича та Героїв Крут забажали вийти з підпорядкування об’єднаного жеку і повернутися у жек №2, яким керує Петро Децик. Якщо ми правильно збагнули, обивателів квартир не конче влаштовує те, як ними опікується жек Володимира Ленця, і вирішили повернутися до пана Децика. Володимир Іванович зумів довести депутатам абсурдність такого бажання, бо жек №2 має два мільйони боргу і все, що надходить на його рахунок, йде на погашення боргу. Незважаючи на те, що під листами про переміщення є підписи мешканців, депутати не погодилися на те, аби повернути оселі у другий жек. Ми сумніваємося, що таке повернення було б доцільним, бо, як почули, з 1 липня жеків уже не буде, будуть об’єднання співвласників.

Довідка: другий жек обслуговує 10 будинків, об’єднаний – 410, проте, стало відомо, що Петро Децик написав заяву на звільнення.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар