Три дні дружби з Дембіце

SambirWZ
155

Три дні дружби з Дембіце

Справжні друзі ніколи не розривають гарних стосунків, часто зустрічаються, спілкуються. І навіть кордон їм не перешкода… Юних рудківчан-гімназистів давно поєднує дружба з ровесниками з польської гміни Дембіца. Наші чергові відвідини туди тривали три дні.

Спочатку під патронатом вуйта гміни  відбувся футбольний турнір. Наші зайняли третє місце. Кращим гравцем став Дмитро Цьолка. Наступного дня була поїздка у Краків – прекрасне місто з його архітектурою. Дуже вразили дітей оглядини зоопарку – це незайманий клаптик дикої природи, заселеної різноманітними рідкісними тваринами, екзотичними птахами. А третій день нашого перебування у гостях – участь у ярмарку Великодніх традиції у школі в Пащині. Ми побачили традиційні страви і прикраси, дещо придбали.

На початку квітня католицький світ відзначав 12-у річницю з дня смерті Папи Римського Івана Павла ІІ. Ця подія по-особливому шанована для поляків, оскільки Кароль Войтила (Іван Павло ІІ) народився і виріс у Польщі. І нам пощастило взяти участь в урочистостях.

Галина ЗАВІЙСЬКА.

 

Директор Рудківської гімназії.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар