Тридцять питань – і крапка…

SambirWZ
45

Тридцять питань – і крапка…

Минулого тижня відбулася сесія Самбірської районної ради. Коротко про найважливіше поінформував нас голова ради Віталій Кімак. Виділили 88 тисяч гривень на придбання дезінфікуючих засобів для шкіл у необ’єднаних громадах району. За розрахунками відділу освіти Самбірської РДА, загальна потреба у таких коштах становить 104 тисячі гривень. Ще 40 тисяч гривень виділила Ралівська сільська рада. Чекаємо. каже Віталій Володимирович, на рішення інших сільських рад. Безпеку дітей та вчителів треба пильнувати.  

ГОЛОВА ради зазначив, що Самбірщина досі не отримала жодної гривні від держави на боротьбу з COVID-19. Як і жоден навчальний заклад. Такі проблеми нам кажуть вирішувати коштами місцевого бюджету. який і так обтяжений складними проблемами. Зокрема, мова йде про недофінансування з боку державного бюджету медицини, техпрацівників освітніх закладів, відшкодування пільгових перевезень, придбання інсулінопрепаратів…

На сесії розглянули ще з три десятки питань, зокрема, усунули бюрократичні перешкоди скерування дітей певних категорій до новоствореного Центру опіки дітей та сімей «Рідний дім», впорядкували умови праці для працівників хоспісу, скасували передачу зі спільної власності громад району до обласного бюджету частини будівель СТОК «Прикарпаття», виділили кошти на співфінансування проєкту закупівлі обладнання для наших районних рятівників, надали співфінансування громаді села Хлопчиці на реалізацію проєкту з придбання обладнання харчоблоку у школі, прийняли рішення у зв’язку з децентралізацією про передачу закладів освіти, культури та медицини до майбутніх ОТГ району, затвердили зміни меж сіл П’яновичі, Максимовичем та Лановичі.

Здається, це було останнє сесійне засідання нинішньої каденції.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити