Троє дітей-сиріт уже мають власне житло

SambirWZ
242

Троє дітей-сиріт уже мають власне житло

На Воютицькому Заріччі відбулося незвичайне новосілля. Голова Самбірської райдержадміністрації Олег Домчак та голова ради Віталій Кімак вручили ключі від будинку трьом дітям-сиротам, батьківський будинок яких, за висновками інвентаризаційної комісії, непридатний для проживання. Діти виховуються у прийомній сім’ї Мойсеюків. Власне, про них і потурбувалася держава, придбавши будинок.

Кошти виділив обласний бюджет за програмою забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування  – 140 тис. грн, та з районного бюджету – 80 тис. грн.

Як і годиться, будинок освятили настоятелі місцевих храмів о. Степан Межівник та о. Василь Богдан, які залишили від себе у подарунок образ св. Родини, Святе Письмо та молитовник. А сільський голова Михайло Яремко подарував дітям телевізор. Не залишилися осторонь події мешканці Заріччя, які гостинно прийняли дітей у свою дружню родину.

А наступного дня до редакції зайшов Віктор Мойсеюк – глава родини і від свого імені, від імені дружини Оксани, дітей Уляни, Дмитра та Іванни висловив щиру вдячність Олегу Домчаку, Віталію Кімаку, Любі Волошин, Михайлу Яремку, Лесі Ленартович за допомогу у придбанні помешкання. Нехай життя нової родини на новому обійсті серед добрих та щирих воютичан буде щасливим.

 

Роман ПОГОНИЧ

Вас це може зацікавити

Залишити комментар