Тунець через «Смільницю» не переплив

SambirWZ
150

Тунець через «Смільницю» не переплив

Міжнародний пункт пропуску «Смільниця» місцеві обивателі незаслужено називають «сільським переходом». Мовляв, нічого такого особливого там не відбувається. Але коли прочитали це повідомлення, то подумали собі, що не такі ми уже й провінціали…

ЯКРАЗ на «Смільниці» митники вилучили у контрабандиста товар та автівку, розповіли у «ВЗ» у прес-службі Головного управління ДФС Львівщини. У багажному відділенні автомобіля знайшли більше 300 кг сиру, майже 150 кг тунця в консервах, 12 кг рибного паштету, 312 пляшок вина. «Автор» правопорушення заховав товар за обшивкою вантажного салону.

А вже за кілька днів у Держприкордонслужбі знову згадали «Смільницю». За повідомленням оперативних співробітників Західного регіонального управління, там затримали контрабандні товари, які незаконно намагалися ввезти в Україну. У мікроавтобусі українця спільна оглядова група виявила тайники з контрабандним крамом. У навмисне виготовлених порожнинах під пасажирськими сидіннями чоловік перевозив 90 пляшок іспанського вина та 900 кілограмів болтів, гайок і металевих кріплень. За спробу контрабанди водій позбувся мікроавтобуса, 2006 року випуску, ще й  доведеться відповідати за порушення митних правил.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар