Туристи приїдуть, гроші привезуть…

SambirWZ
156

Туристи приїдуть, гроші привезуть…

Один відомий на наших теренах політик любив твердити, що коли на Старосамбірщині уже не знають, про що говорити, то говорять про туризм… Але якщо не говорити про нього, то нич і не буде. Тому минулого тижня у район приїжджав представник управління туризму Львівської ОДА та очільник одного з туроператорів. Це ті люди, які мають робити все, щоб подорожувальники до нас хотіли їхати і оглядати наші принади.

Голова райради Тетяна Терлецька, яка приймала гостей, похвалилася нам, що район – чи не перший в області розробив для туристів інтерактивну карту, яка є на владному сайті, і інформує людей, куди можна поїхати, щоб щось цінне побачити. Таких місць є багато і вони потребують “розкрутки”. Цьогоріч планують відновити фестиваль туристів “Карпатія”. Колись це дійство було, але десь загубилося. Фестиваль пропагує Бойківську культуру. Одначе наголос, каже пані Терлецька, хочуть зробити на тому, щоб горяни запрошували до себе відпочивальників. І один з пунктів – цим можуть займатися пасічники, бо є немало охочих побачити, як бджоли мед носять, а потім його скуштувати. Умільці народної творчості так само можуть демонструвати свої ремесла. Одне слово, поле для фантазій – неміряне.

Не менш туристичною є і акція “Отчий ліс” у Лаврові. Навесні, коли будуть садити деревця, планують присвятити дійство важко хворим дітям – тим, про яких ми розповіли у минулому спецвипуску. Їх привезуть, вони разом з батьками посадять свою алею. І, як завжди, сподіваються на велику кількість гостей.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар