Туш до очей з присмаком політики?

SambirWZ
133

Туш до очей з присмаком політики?

У Старому Самборі зник недорогий косметичний товар,а галасу здійнялося дуже багато, бо особи неординарні

Ситуація, можна сказати, унікальна, хоча мова йде про банальну начебто крадіжку, проте прізвища, замішані у ній, авторитетні. Крадіжками з крамниць нікого не здивуєш. Хтось тягне мимо каси, бо нема чого їсти-пити, хтось заради спортивного інтересу – як я їх «зробив», а хтось має хворобу клептоманію – це коли у людини є все, чого душа бажає, але хочеться щось просто взяти.

ТАК ось, Старосамбірська поліція виклала на свою сторінку у мережах фото жінки, яка начебто в магазині “Єва” украла туш вартістю 170 гривень. Подія сталася 14 липня, а власники звернулися до правоохоронців 17 липня. Чому аж три дні різниці, поняття не маємо, але якщо злочин відбувся, значить і через три дні можна про нього заявити. Тим паче, йдеться у повідомленні про подію, господарі магазину надали поліції відео крадіжки. Віримо, що воно є, але на оглядини громаді виставили лише фото імовірної крадійки, тому знимка для нас – ще не абсолютне твердження, що зробила це саме вона. Львівські журналісти із Захід-нет провадили своє розслідування інциденту… Ми собі подумали, чому серед розмаїття крадіжок з крамниць увагу привернула старосамбірська «Єва», і дійшли висновку – мова йде про те, що пані Ірина Я. – депутатка Хирівської міської ради від БПП «Солідарність» і є чи то далекою родичкою, чи то підлеглою народного депутата України Андрія Лопушанського. Жінка, йдеться у розслідуванні, зізналася поліцейським, що у крамниці у той час була, що на фото саме вона, але жодної крадіжки не чинила. Для переконливості розповіла журналістам, що туш вартістю 170 гривень її як жінку не цікавить і вона навіть може стояти під магазином і роздавати значно дорожчу косметику. Журналісти Інтернет-видання упіймали пані Ірину на тому, що вона сама заговорила про вартість туші, хоча у поліції на той час ще ніхто не розголошував ціни вкраденого. Зрештою, зважаючи на резонанс, правоохоронцям доведеться давати громаді відповідь, чи брала пані Ірина ту туш, чи ні… Питання серйозне, питання репутації людини, яка працює в системі підприємств сім’ї Лопушанських. Сам Андрій Ярославович про галас дізнався від нашого репортера, здивувався і засумнівався, що пані Ірина, будучи заможною жінкою, взагалі могла на таке піти. І вжив слово «провокація». Зрештою, і ми б так думали: якщо вона заможна, то навіщо тирити дрібний товар? Якщо допустити недопустиме, що то прояв клептоманії, то це давно б вилізло, а не тепер, коли жінці 49 років… Міський голова Хирова Іван Голубець, крім того, що сам прочитав на сторінках Захід-нет, нічого нового не сказав. Насправді, не буде ж він бігати за кожним своїм депутатом… Хоча нас здивувало повідомлення львівських журналістів, що пані Ірина взагалі не заповнювала електронних декларацій, перебуваючи у статусі депутата місцевої ради. І взагалі, як таке може бути? Ми й самі понишпорили у пошуках її декларації, та марно. І цей факт може зацікавити антикорупційників і можна піти до суду за штрафом.

Ми не ставимо крапки над «і» у цій фантастичній історії і неодмінно, як тільки почуємо відповіді на ті чи інші питання з приводу банальної крадіжки, дамо знати читачам «Високого Замку».

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити