Уболівання на цв’яхах

SambirWZ
172

Уболівання на цв’яхах

«Ви собі тут мирно сидите, а йдіть посидіть  на цв’яхах лавок на стадіоні», – з таким обуренням переступив поріг офісу «Високого Замку» стурбований уболівальник. На прохання представитися чоловік відповів, що таких як він може прийти сотні…

ТРЕБАнагадати, свого часу мер Юрій Гамар, як тільки прийшов до влади, обіцяв навести лад на стадіоні, бо йому соромно за попередників, які не відремонтували лавок і болільники сидять на цв’яхах. Минуло уже більше двох років каденції, але Юрій Петрович обіцянок не виконує. Під час відкриття футбольного сезону у Самборі він попросив вибачень у шанувальників футболу. Вибачення – це благородно і свідчить про мужність чиновника. Але людям від цього легше не стало. На початку каденції, коли ще міський голова близько товаришував з відомими будівельно-спортивними функціонерами Степаном Мандюком і Ярославом Кузьмяком, то намітки на реконструкцію головної спортивної арени були. Але скінчилися чи то дружба, чи то домовленості і дійшло до того, що перед першим матчем у Самборі ніхто не додумався помити пластикові сидіння секонд-хенд від пилюки і бруду.

Після того, як наш читач вилив свою лють на журналістів, які мовчать, сказав, що йому, пенсіонерові, який усе життя пишався  Самбором, тепер соромно перед гостями, які приїжджають до нас грати у футбол, чи іногородніми болільниками. І заявив: якщо влада не виправить ситуації, то болільники готові бойкотувати будь-який найближчий матч, щоб команди грали при порожніх трибунах. І це буде своєрідний протест. Блокувати можна і цим нікого не перелякаєш, але чим завинили спортсмени, щоб грати без уболівальників?

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар