УГВР у Сприні святкуватимуть на державному рівні – Кабмін погодився…

SambirWZ
80

УГВР у Сприні святкуватимуть на державному рівні – Кабмін погодився…

Молодіжний військово-спортивний патріотичний вишкіл «Ігри Нескорених», який відбувся в липні минулого року в селі Сприня, визнаний «Проектом року». Перемогу присудили за версією «Програми підтримки Карпатських громад у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській та Чернівецькій областях».

ГОЛОВА Львівської облради Олександр Ганущин під час конференції «Співпраця в Карпатах: успіхи 2018 і перспективи розвитку» приз вручив голові Самбірської райради Віталію Кімаку.

Нагадаємо, 6 років тому районна рада за ініціативи та активної підтримки народного депутата України Ярослава Дубневича на території СТОК “Прикарпаття” імені Кирила Осьмака започаткувала перші військово-патріотичні молодіжні «Ігри Нескорених», які з кожним наступним роком здобували всеукраїнської популярності. До нас приїжджали команди з Донецької, Луганської, Полтавської, Херсонської областей.

На основі Постанови ВРУ Кабмін розробить і затвердить відповідні заходи до святкування на державному рівні 75-річниці УГВР, яке припадає на 14 липня. До цього активно долучиться і районна влада Самбірщини. Адже йдеться не лише про ювілейну дату, але й про те, що в програмі будуть шості поспіль, а тепер вже Всеукраїнські молодіжні військово-патріотичні змагання «Ігри Нескорених» До Сприні влітку з’їдеться молодь з багатьох областей держави.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар