У другому футбольному колі Самбір має чекати сюрпризів від президента

SambirWZ
200

У другому футбольному колі Самбір має чекати сюрпризів від президента

Підходить до завершення перше коло чемпіонату Львівщини. А на початку сезону футбол у місті взагалі був під знаком запитання: стрибнули, як мовиться, в останній вагон, заявивши, що “Самбір” буде жити… Командою заопікувалися Ярослав Кузьмяк, який свого часу уже був куратором місцевого футболу, та підприємець Степан Мандюк. Зібрали футболістів, у тому числі далеко не місцевих, замовили досвідченого тренера. Але старт не був надто вдалим… Отож, гість “Високого Замку” Ярослав Кузьмяк – про початок і закінчення першої частини літнього чемпіонату.

-Чому не спрацювала ваша тактика: досвідчений тренер і спроваджувані гравці з титулованим минулим?

-Я знав, що Володимир Мазяр буде мати запрошення в команду майстрів, але не відомо коли. Тому ми хотіли використати бодай короткочасно його досвід. На жаль, за останні роки футбол у місті підупав і ми, як ви кажете, стрибаючи в останній вагон, формували той склад ФК “Самбір”, який здавався нам найбільш оптимальним. Прикро, що немало футболістів, які в минулому захищали наші червоно-чорні кольори, розбіглися.

-Поясніть, будь ласка, чому з сильними командами прем’єр-ліги області ви граєте достойно, а аутсайдерам програєте?

-То є футбол – м’яч круглий. Всі, наприклад, сподівалися, що збірна України візьме перемогу над Ірландією, а вийшло навпаки… Збірну можна “привітати” з “лідерством” – вона першою закінчила фінальну частину чемпіонату Європи. Чому? Слабка держава – слабкий футбол…

-Як плануєте модернізувати ФК “Самбір” у другому колі і чи оправдав ваші надії новий тренер Юрій Мінько? Чи підсилюєте тренерський склад консультантами?

-Юрій Мінько в команді – лише чотири гри. Спадок отримав не найкращий. Є завдання підсилити команду гравцями. На жаль, згідно з регламентом федерації футболу, ми не маємо права дозаявляти інших гравців, хоча у нас вони є, зміни відбудуться в міжсезонні. Кого запросимо – сюрприз для самбірян- уболівальників.  До слова, хочу щиро подякувати уболівальникам, які були разом з нами і під час перемог, і під час невдач. Ми виправимо ситуацію і Самбір у другому колі чемпіонату покаже кращий результат. Не розчаруємо у жодному випадку фанклуб “Самбора”, склад якого не міняється з 2011 року, коли я був президентом ФК “Самбір”.

-З таким результатом в обласній лізі чи відмовилися ви від бажання грати в аматорській лізі України?

-Коли підсилимо склад “Самбора”, обов’язково вийдемо на Кубок України серед  аматорських колективів. Цей Кубок стартує у серпні.

-Свого часу багато розмов було про реконструкцію стадіону. Ви будете продовжувати, чи зупинитеся на тих лавках, які уже встановлені?

-Я переконаний, що новий стадіон будуть в Самборі будувати…

-Підтвердіть або спростуйте чутки про те, що ви чи хтось інший хочуть взяти старий корпус дитячої лікарні під спортивний заклад, а лікарню переселити у новіше приміщення на тому ж подвір’ї?

-Жодного разу не був у дитячій лікарні, щоб примірятися до того, аби перетворити її на спортивний клуб. Хоча давав гроші на ремонт санпропускника дитячої лікарні. Ті люди, які розпускають подібні чутки по Самбору, обкрадали місто протягом 25 років. А тепер не можуть змиритися з тим, що не можуть нічого у самбірян украсти…

Роман ІВАНЧУК.

 

Вас це може зацікавити

Залишити комментар