У Дублянах буде своя школа мистецтв

SambirWZ
150

У Дублянах буде своя школа мистецтв

Невеличкий колектив педагогів-музикантів приїхав у Дубляни, щоб вдихнути новий подих у дитячий музичний заклад. Колись тут була філія Рудківської дитячої музичної школи, тепер Дубляни матимуть свою школу мистецтв.

Перший гурт викладачів навчатиме дітей грі на кількох інструментах, а від початку наступного навчального року після капітального ремонту школа розшириться. Уже від січня, після зимових канікул, діти оволодіватимуть грою на акордеоні, скрипці, бандурі, фортепіано. А з вересня у школі мистецтв з’являться класи хореографії та образотворчого мистецтва. Планують відкрити кобзарсько-лірницьку студію, її назва та характер роботи обговорюють на рівні Національної Спілки кобзарів України.

Слід зазначити, що великим сподвижником доброї справи у Дублянах є голова об’єднаної громади Роман Когут, який допоміг придбати кілька добротних музичних інструментів – два піаніно, дві чернігівські бандури, акордеон, у планах – дитячі скрипки, інші інструменти.

Перші сподвижники доброї справи – Богдан Питлюк (викладач акордеону), Олена Маркевич (викладач теоретичних дисциплін), Надія Іваник (фортепіано), Ірина Ходань (скрипка), Василь Кирилич (викладач бандури, в.о.директора).

У коментарях для «Високого Замку» голова громади Роман Когут зазначив, що музична школа на цих теренах була дуже давно і гріх було б втратити такий заклад, хоча сусідня громада зробила все, аби позбавити селище такого блага для діточок. Але нема зла, щоб на добре не вийшло, підкреслив Роман Дмитрович… Ми так зрозуміли, буде ще ліпше.

Марія КОРКІШКО.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар