У діабетиків Самбора та Дрогобича однакові проблеми з інсуліном, але тамтешні чиновники віддали свої премії

SambirWZ
70

У діабетиків Самбора та Дрогобича однакові проблеми з інсуліном, але тамтешні чиновники віддали свої премії

Минулого разу на сторінках «Високозамківської Самбірщини» ми пробували упіймати істину за хвоста – хто винен у тому, що в місті бракує інсуліну для діабетиків. 

НА ЖАЛЬ, наші дослідження оптимізму не додали. Місто вважає, що район взяв гроші з інсуліну для містян. У районі кажуть, що коли місто має претензії, то нехай подає до суду. Від такого владного «пінг-понгу» діабетикам не легше. Та й на наступний рік оптимізму мало…

І поки ми тут списи ламаємо та істину шукаємо, дрогобицькі міські депутати підтримали проект рішення про виділення коштів з міського бюджету на закупівлю інсуліну. Як наголосив міський голова Дрогобича Тарас Кучма, кошти на закупівлю препарату  виділити з міського бюджету за рахунок зменшення преміального фонду виконавчих органів Дрогобицької міської ради, оскільки у міському бюджеті нема додаткових коштів, щоб дофінансовувати державну інсулінову програму. Виділяють 235 тис. грн. Не думайте, що ми зазираємо до кишені чиновників, чи рахуємо їхні премії, ми просто розповідаємо, як сусіди виходять з цієї проблеми.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар