У журналістів питали, які небезпеки чатують на їхніх читачів

SambirWZ
216

У журналістів питали, які небезпеки чатують на їхніх читачів

В Самборі впроваджують проект з дуже розумною назвою (не будемо переповідати), який стосується того, щоб громада допомагала міліції бачити та виявляти всілякі небезпеки, а міліція так само була під контролем людей. Потрапили у той проект, мабуть, тому, що Самбірщина стала представником Європейського проекту з приводу модернізації роботи міліції. Пригадуєте, ми не раз писали про групи швидкого реагування і ті міліцейські машинки,які шастають тепер скрізь і ловлять бандитів.

Так ось, у рамках того нового проекту приїжджають тепер пани зі Львова і проводять такі собі фокус-групи. Оскільки слово не конче знайоме, то роз’яснимо так, як самі зрозуміли: збирається група людей, які працюють у певних напрямках, а їм задають всілякі запитання. Різні люди в тому фокусі уже були, а недавно настав час журналістів. Нас похвалили за те, що ми все знаємо, що найбільше з народом спілкуємося – приємно. Нам слід було гостям розповісти, що з прицілом на міліцію і безпеку людей найбільше турбує земляків. Говорили ми про неосвітлені тротуари, про небезпеку ходити так званим парком культури та відпочинку, про незрізані і аварійні старі дерева, про запізнілі дискотеки за межами Самбора, про молодіжні наркоманію і алкоголізм, про вічних безробітних, які ніде не працюють, але крадуть, і навіть про бродячих псів, які можуть накинутися на пішоходів. Та ба, і про інше. Коли зайшла мова  про те, що які ще небезпеки чатують на пересічного мешканця,  то журналісти сказали: людина, яка входить, наприклад, у супермаркет, уже почувається обманутою чи обкраденою. Ведемо до того, що споживач ніким і нічим не захищений. Може хоча б при міліції була людина, яка б пильнувала за дотриманням прав споживача. Звичайно, це фантастика, але якщо нас питають про всілякі небезпеки, то чому б і це не згадати…

Не знаємо, що корисного взяли від нас львівські куратори проекту, але нам було цікаво. Цікаво бодай від того, що наша міліція невдовзі стане нашою поліцією, і то не має бути тільки зміна назви.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар