У Лютовиськах глухої ночі вивалили дві фури львівського сміття

SambirWZ
154

У Лютовиськах глухої ночі вивалили дві фури львівського сміття

У ніч з четверга на пятницю минулого тижня у Лютовиськах місцей люд помітив на господарському дворі, що у центрі села, дві купи львівського сміття. А коли вранці ми зателефонували до сільського голови Ореста Зварича, аби запитати, що зараз роблять селяни, той роздратовано відповів: “Нюхають“. Чесно мовити, і ми б те саме відповіли, бо на той час все, що можна було зробити, то безнадійно розводити руками і дихати випарами старого непотребу.

Укорте хочемо висловити свою солідарність з пересічними мешканцями Львова, як і в черговий раз пообурюватися діяльністю чи бездіяльністю влади Львова. Можемо допустити, що мер Андрій Садовий не всесильний, що не може собі дати раду, що назвав свою сміттєву проблему політичним замовленням і так далі, але я не знаю, що відповісти мешканцям Лютовиськ, які, телефонуючи, вимагають покарати винних за таке безчинствоВійт Орест Зварич сказав, що наруга над Лютовиськами відбулася приблизно після першої ночі, сельчани чули гуркіт потужних машин, проте їм і на гадку не спадало, що це можуть бути дві фури львівського непотребуІ до теми. Тієї ночі зі сходу до Самбора поверталася бригада волонтерів під орудою Тараса Копиляка і на підступах до Самбора, а це була друга ночі, побачили дві фури, що їхали уже у бік Львова. Сумнівів не виниклодесь тут наслідили. Гарячі голови пропонували наздогнати порожні фури і поцікавитися, де висипали, але потім самі ж збагнули: марна справа, бо скажуть, що їдуть із Закарпаття

Не так давно прочитав в Інтернеті замітку про те, що через імовірне введення надзвичайного стану у Львові Львівщина може перетворитися у великий смітник. Обіцянка почала втілюватися у життя? І хто нарешті буде карати львівських перевізників тамтешнього сміття? Ми так само хочемо, щоб обласний центр був чистим, але ми не хочемо, щоб заради такої мети наші села перетворилися у смердючий полігон. Може настав час облаштовувати на трасах блок-пости і зупиняти усе, що сміттям пахне? І ще одне. У Лютовиськах кажуть, що без чиєїсь наводки фури на їхні терени не заїхали б – мусив бути супровід… Туди, мовляв, вдень важко добратися.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар