У Мар’яни Саладяк – своє помешкання

SambirWZ
267

У Мар’яни Саладяк – своє помешкання

Інколи поруч з тими, у яких є житло, у великій скруті опиняються діти, про яких нікому турбуватися. Мар’яна Саладяк без батьківської опіки і наразі навчається у Самбірському профтехучилищі, а по закінченні – хоч на вулицю. Такі неюначі турботи сиріт бере на себе держава, виділяючи певні суми грошей на купівлю житла.

Минулого тижня голова Старосамбірської райради Тетяна Терлецька, в.о. голови РДА Ігор Жук, депутат обласної ради Михайло Гичка,  керівник районної освіти Мар’ян Яворський та інші були на новосіллі у Мар’яни в селі Передільниця.

Після того, як новій господині вручили ключі від помешкання, квартиру освятили, гості розщедрилися на подарунки, бо на новосілля з порожніми руками не ходять, та побажання. І Мар’яна у боргу не залишилася, висловивши усім щиру вдячність. Коли у районі приймали програму забезпечення житлом дітей, позбавлених батьківської опіки, то з’ясувалося, що протягом двох років треба забезпечити помешканням ще шість дітей.  А наразі залишається радіти, що Мар’яна уже має дах над головою. І не просто дах, а двокімнатну квартиру – 46,6 кв. метра, сучасний ремонт і всі комунальні зручності. Офіційна довідка від влади: співфінансування витрат становить: обласний бюджет – 60 відсотків, районний – 40 відсотків  вартості житла. За експертною оцінкою, ціна квартири – 220 тис. грн.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар