У Міжгайцях лікарні уже не буде?

SambirWZ
159

У Міжгайцях лікарні уже не буде?

Якщо в Україні бюджет приймають уночі, то в Самборі можна і у вихідні. Минулої суботи депутати міськради працювали над основним фінансовим документом. Щоправда, окремі обранці висловили невдоволення тим, що міський голова Юрій Гамар мав би прозвітувати про рік, що минає. Ну, так би мало бути. Але не є. Навіть традиційним річним звітом перед громадою Юрій Петрович знехтував – нині громада йому не потрібна.

Бюджет прийняли – як нам розповіли, без емоцій та чогось надто цікавого не було. Єдина сенсація – депутати проголосували за те, щоб ліквідувати Міжгайцівську лікарню. Психо-неврологічного відділу не буде взагалі, а наркологія перейде у якесь приміщення в Самборі і матиме лише 12 ставок. У принципі, вивільняється півсотні штатних одиниць, а для вічно бідної медицини з’являється велика економія коштів.

Минулої неділі в Чукві депутат облради Олег Домчак зустрічався з виборцями і хтось йому підкинув тему Самбірського тубдиспансеру. А що тепер говорити – колектив разом з головним лікарем не вберегли лічницю, поступившись Старосамбірській Скелівці. Тепер би хоч зберегти на цій базі поліклініку…

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар