У найближчі п’ять років медициною буде керувати Степан Скірин

SambirWZ
261

У найближчі п’ять років медициною буде керувати Степан Скірин

Справа з призначенням головного лікаря Самбірської ЦРЛ уже на фінішній прямій – залишилося погодити кандидатуру в обласному департаменті охорони здоров’я і хірург Степан Скірин (на фото) стає не виконуючим обов’язки, а повноправним головним лікарем.

Районна влада тішиться від того, що уперше за всі роки незалежності (та й раніше), цю посаду не кулуарно “розігрували”, а на відкритому конкурсі. На екзаменування вийшли хіба два претенденти і перемогу, за підсумками роботи конкусної комісії, як ми і передбачали, здобув Степан Скірин. Сесія районної ради одноголосно погодилася з рішенням комісії, яку очолював депутат Богдан Марчук. Маємо підозру, що пан Богдан стане заступником у пана Степана…

Степан Іванович укотре розповів про те, чим планує займатися на поважній посаді. Ми не будемо вчергове описувати реформи та процеси оптимізації, бо нам вже набридло писати, а вамчитати. Медична галузь нині – 1925 осіб. Щонайменше 300 осіб мало б піти. Головний лікар буде пробувати говорити з пенсіонерами, вважаючи, що медик у 60-70-75 роківце не медик, а радше пацієнт лікарніНазиваючи цифри демографічного падіння, Степан Скірин, мабуть, мав на увазі те, що ефективність самої медицини не є надто високою, бо люди вмирають. З початку року недорахувалися 1377 земляків, а народилося значно менше. Додає проблем і відсутність сучасної матеріальної бази, і відділи треба приводити до порядку, мається на увазі їхній зовнішній вигляд. Взагалі, спілкуючись зі Степаном Івановичем, відчули, що має непогану господарську хваткууже намітив ремонт прилеглої до ЦРЛ території, щоразу говорить з лікарями про увагу до хворих і має намір оголосити бій дрібному (чи крупному) хабарництву в медицині. Судячи з відгуків у соціальних мережах про призначення Степана Скірина на посаду головного лікаря, народ сприйняв звістку добре. Називають його грамотним фахівцем хірургії, дякують за врятовані життя, але просять навести порядок у цій вічно складній галузі.

Наступного дня після сесії районної ради голова Віталій Кімак та головний лікар Степан Скірин підписали контракт на п’ять років.

 

Роман ІВАНЧУК

Вас це може зацікавити

Залишити комментар