У одного кума фазани, у іншого – курчата

SambirWZ
201

У одного кума фазани, у іншого – курчата

«Високий Замок» одного разу взяв під опіку вирощування фазанів в угіддях села Міжгайці. Нагадаємо, мисливець, а заразом і депутат районної ради Володимир Ковалів згуртував однодумців, разом зібрали 130 тисяч гривень, купили родини фазанів у Хмельницьку і випустили їх у дику природу. Розрахунок простий – птахи виростуть, розмножаться, а відтак можна буде займатися королівським полюванням…

КОЖНОГО разу при зустрічі перепитуємо у пана Коваліва, чи не пропали ті «130 тисяч», випущені в небесну даль, і чуємо добрі новини: птахи прижилися, ніхто їх не відстрілює. Цього разу Володимир Іванович додав до позитивної новини ще ліпшу, бо ентузіасти, захопившись розведенням дикого птаства, придбали 500 яєць, виклали їх по інкубаторах і гріють з надією отримати поголів’я. До речі, на наше запитання, де придбали яйця, почули, що у Донецькій області, і відразу виникла підозра: чи бува, не сепаратистів патріот Ковалів буде вирощувати? Все гаразд – яйця з підконтрольної Україні території… Коли птахи вилупляться, їх помістять на певний час у домашні вольєри, а вже тоді – знову ж у дику природу.

Що цікаво, нашу розмову чув кум пана Коваліва, він же заступник голови райради Самбірщини Андрій Бобак і, щоб не відставати, показав нам на телефоні відео маленьких курчат – там їх сотні, які вирощує у себе вдома. Питаю, навіщо стільки? Бо, виявляється, любить домашню живність та й взагалі, Андрій Іванович – син фермера і сільська робота йому у кайф.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити