У подружжя Терлецьких виник «конфлікт інтересів»

SambirWZ
174

У подружжя Терлецьких виник «конфлікт інтересів»

Ми уже одного разу прогнозувати ситуацію, коли до складу Старосамбірської райради може увійти рідний чоловік голови ради Тетяни Терлецької Юрій Миколайович. Бо у райраді відбулися деякі ротації. 

ДЕПУТАТСЬКУ лавку покинув Степан Нанівський від УРП, а наступним за списком йшов Юрій Терлецький. Проте, для того, аби зайти в райраду, треба було зректися депутатства у Старосамбірській міській раді. Зрікся! Його навіть не хотіли відпускати і, за нашими даними, якби не один голос, то пан Терлецький зостався б у міськраді.

Минулого тижня сесія райради погодилася з новими повноваженнями пана Юрія, який склав присягу. Бачите, як воно у житті буває: спочатку присягався містові, тепер – районові, а ще раніше – Тетяні Іванівні… Взагалі, все у нормі: дружина нового депутата, матиме свій перевірений життям голос. Перед голосуванням очільниця повідомила сесійній залі, що у неї «конфлікт інтересів»…

Це був початок сесії, а кінець прийшов так швидко, що наш репортер тільки й встиг випити каву за межами зали, як обранці заспівали Гімн. Нам розтлумачили, що питання порядку денного не були суперечливі, радше, технічні, за які проголосували швидко, і які, судячи з усього, не були надто цікавими для читачів. Хоча, як нам видається, у залі просто не було традиційних опозиціонерів, які навіть у технічних питаннях знаходять стимул поговорити.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити