У Пупового сина вухо боліло…

SambirWZ
42

У Пупового сина вухо боліло…

Хвороба, як відомо, днів тижня не обирає і може статися прикрість навіть у вихідні. Як от у сім’ї першого заступника голови Старосамбірської РДА Руслана Пупи сталася несподіванка – у сина заболіло вухо і треба шукати лікарів. 

СИЛОЮ влади Руслан Романович підняв когось з головних лікарів і йому порадили йти в поліклініку. Але там сталося те, чого ніхто не чекав – нікого з докторів на місці не було. Якась медсестра нарадила очільникові прийти з цим вухом у понеділок, коли будуть усі лікарі. Але ж понеділок далеко. А синові треба на початку тижня їхати на науку у Львів. Нарешті господар «білого дому» не втримався і запитав, ховаючи скромність, чи знає жіночка, хто він такий є? Медсестра не знала. Зрештою, могла і не знати. Але як тільки почула, шо то сам керівник району, ударила на сполох і негайно прибули фахівці. Когось навіть з цвинтаря привезли…

Руслан Пупа уже потім розповів нам, що як то добре, що він начальник району, а коли у таку ситуацію потрапляє проста людина, то як собі дати раду? Побачивши медицину зсередини, перший заступник голови РДА скликав нараду керівників медицини і розповів усе, що думає, зокрема, про цю ситуацію.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити