Ура – над Спринею буде мобільний зв’язок!

SambirWZ
171

Ура – над Спринею буде мобільний зв’язок!

Гірська зона – чи не єдина на Самбірщині, де майже не було мобільного зв’язку. Цим повідомленням можна хіба людей дивувати у наш час. Але з розвитком відпочинкової бази без зв’язку не обійтися. 

СВОГО часу, коли у Сприню приїжджав на зустріч з виборцями нардеп Ярослав Дубневич, це питання стояло чи не найгостріше. Ярослав Васильович обіцяв допомогти, але, як з’ясувалося, оператори ставлять вежі там, де купа клієнтів, а у гірській зоні того люду мало що зосталося.

Проте, проблему так чи інакше треба було долати. Ну, справді, це ж не діло, коли у табір приїжджають, наприклад, гості зі сходу України і, щоб поговорити зі своїми рідними, лізуть на метровий пеньок біля брами відпочинкового комплексу і гомонять… Дослухався до голосу народу та народного депутата оператор «Лайф», який протягом зими встановлював у вигідному місці вежу мобільного зв’язку. Вежа уже стоїть, а голова Вільшаницької об’єднаної громади Любов Ковалик запевнила нас, що до річниці святкування УГВР зв’язок буде. Більше до того, сказала, що оператори поміж собою домовляються і, не виключено, на цій же вежі буде і Київстар.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар