Уряд Зеленського обмежує право громадян на виїзд за кордон

SambirWZ
203

Уряд Зеленського обмежує право громадян на виїзд за кордон

П’ятий президент України Петро Порошенко в умовах війни та складних міжнародних обставинах доклавнеймовірних зусиль, аби Україна отримала безвізовий режим з ЄС.

Президент Зеленський зі своєю командою де-факто ввів виїзні візи. Зробив це тихо, без публічного оголошення, поставивши людей перед фактом. Відтепер лише громадяни України з постійним місцем проживання в інших державах матимуть можливість залишити територію України. Іншим громадянам, щоб виїхати за кордон необхідно отримати окремий дозвіл в міністерствізакордонних справ.

Заборона на виїзд за кордон, насильне утримання  в Україні – це порушення Конституції України, яка гарантує громадянам держави право на вільне пересування. Українці вправіпрацювати там, де вони знайдуть кращу роботу.

Найкращим стимулом для українців жити і працювати в Українібуде правова і економічно розвинена європейська країна, а не нові стіни і заборони

Жодні стіни в сучасному світі не працюють, а коли руйнуються під натиском людей, то спричиняють соціальний вибух.

Влада має стримувати міграцію створенням в Україні конкурентних робочих місць, належних умов праці, стимулами для бізнесу ліквідовувати тіньове працевлаштування. Однак влада у своїй типовій популістичній манері вважає, що для вирішення проблеми міграції треба просто закрити кордони.

Микола ФРЕЙ.

Вас це може зацікавити