У Самборі є футбольна влада: почесний президент, президент і віце-президент

SambirWZ
216

У Самборі є футбольна влада: почесний президент, президент і віце-президент

Скільки грошей буде отримувати тренер та спортсмени – конфіденційна інформація нескупого Ярослава Кузьмяка

У попередньому номері газети ми розповіли про самбірський футбол. Щоправда, у публікації було немало “знаків запитання”, бо готуючи її до друку, відкритими залишалося ще немало тем: зрештою, футбол минулих місяців набув відтінків політичності. Мовляв, чи встигне мер (спортсмен за фахом) розпочати “гру мільйонів” на першому році своєї каденції. Сезон стартує 10 квітня (урочисте відкриття близько 16.00) і ФК “Самбір” буде представлений у найвищій лізі обласного футболу. Прем’єра – зустріч з “Рухом” (м.Винники). Детальніше – у розмові з депутатом міської ради, колишнім президентом ФК “Самбір” Ярославом Кузьмяком.

– ЯРОСЛАВЕ Степановичу, до останнього уболівальницький люд не знав, чи буде у місті футбол. Гроші у бюджеті, як це було раніше, не закладали…

-Сезон ми розпочали з того, що міський голова Юрій Гамар зібрав підприємців, які готові були б профінансувати футбольну ко­манду. Зібралося немало, гроші начебто обіцяли, але реально їх ще нема. Та оскільки сезон на носі, треба було готувати і команду, і футбольне поле, і стадіон. А тому мені не залишалося нічого іншого, як заручитися підтримкою підприємця-будівельника Степа­на Мандюка і взятися до органі­заційних моментів. Станом на кінець тижня, полагодили огоро­жу, міняємо усі дерев’яні лавки – нарізали 2,8 кілометра брусів, відремонтували туалет, душові, кімнату для суддів, пообрізали гілки старих тополь, які нависали над трибунами. Більш-менш при­вели до ладу газон, бо чотири роки його ніхто не каткував. Вивезли тридцять ЗІЛів сміття і, думаю, буде ще більше. Там роками ніхто не займався благоустроєм. Уже купили увесь господарський інвентар для стадіону плюс замо­вили ігрові сітки на ворота, пра­порці, 10 м’ячів, медичний інвен­тар, два комплекти ігрової форми “№ке”. Станом на сьогодні, оск­ільки ми, можна сказати, стриб­нули у останній вагон, інтенсивно готуємо команду в Самборі. Спорт­смени харчуються і проживають на моєму приватному підпри­ємстві “Іралко”.

-У зв’язку з цим, чи є надія на те, що ви знову повернете­ся у крісло президента ФК “Самбір”?

-Здається, ми вже погодили питання керівництва клубу. У нас є почесний президент – міський голова Юрій Гамар, президент – Ярослав Кузьмяк, віце-прези­дент – Степан Мандюк, началь­ник команди та директор стадіо­ну – Анатолій Поліщук, який бага­то років плідно займався коман­дою.

-Розставте крапки над “і” у суперечливій інформації: Во­лодимир Мазяр буде тренером “Самбора” чи консультантом команди? І, якщо не секрет, якщо це цікаво уболівальникам, яку платню прогнозуєте йому і футболістам? Як відо­мо, ви свого часу роздавали спортсменам немалі гроші.

-Тренером ФК “Самбір” буде Костянтин Лемішко – футболіст, який багато літ грав у клубах майстрів, а тренером-консультантом буде Володимир Мазяр. Чому пан Володимир лише кон­сультант? Тому, що у нього ще не закінчився контракт з командою дніпродзержинської “Сталі”, яку вивів з другої ліги українського футболу у Прем’єр-лігу України. Фінансування команди – це кон­фіденційна інформація, але на­пишіть, що Кузьмяк – не скупий.

-Кілька слів про основне – склад команди. Які зміни зап­ланували? Чи варто чекати но­вих прізвищ на стадіоні?

-ФК “Самбір” помінявся на 80-90 відсотків. Аби показати результат у найвищій лізі облас­ного футболу, треба мати доб­рих виконавців. На жаль, з місце­вими футболістами виконати ті завдання, які ми ставимо, не­можливо – після мого відходу у 2012 році самбірською коман­дою не займалися фахівці своєї справи і тому футболісти втра­тили фах. У нас будуть футболі­сти з 4 областей України – Дніпропетровської, Київської, Сумської і Волинської. З місце­вих залишаємо Івана Ковалика, Андрія Габ’яна, Ігоря Теплого, Ігоря Леськіва і Назара Малецького. Ми не залишаємо наших уболівальників задоволення ба­чити на полі своїх гравців.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар