У справі про вирвані лавочки залишилося «зняти покази» зі ще однієї камери стеження

SambirWZ
159

У справі про вирвані лавочки залишилося «зняти покази» зі ще однієї камери стеження

Хулігани – вони і в Старому Самборі хулігани, але той випадок інакше як зухвальством не назвеш. Те, що в райцентрі пильнують благоустрій, це знаємо. Мер Ігор Трухим цим дуже пишається, містяни теж радіють, але одного ранку усі гуртом були подивовані такому собі варварству – хтось, маючи надлишок дурної сили, акурат біля Ювілейного хреста вирвав «з коренем» дві лавки з бруківки.  

У СТАРОМУ Самборі нарахували, що то уже другий прикрий випадок. Перший – коли хтось навмисне зламав дерев’яні опори декоративних кленів, що ростуть вздовж центральної вулиці. Міський голова, як тільки все це сталося, обіцяв знайти негідників, бо ж місто має камери стеження і конче хтось туди мав би потрапити. Минулої суботи ми поцікавилися у нього, чи знайшли негідників? Ігор Станіславович розповів, що певні підозри на певну людину є – камери своє все ж зробили, але для того, щоб не помилися, мають зняти «покази» ще з однієї камери і, як тільки таємне стане явним, хуліган понесе відповідальність.

Ми не могли не перепитати в очільника громади, коли вже мова зайшла про благоустрій, як йому вдається ремонтувати дороги? Горяни помітили на вулицях патчер, який заливає ямки, і висловили міркування, що до виборів у місті не буде жодної поганої дороги. Пан Трухим зазначив, що техніку «позичили», згідно з угодою, у Львові і якщо привезуть ще зо дві машини асфальту, то на 90 відсотків відремонтують усі проблемні місця на дорогах у райцентрі. Ми собі думаємо, що асфальт вже точно ніхто не буде нищити чи красти так, як лавочки…

Вікторія ГАРБАДИН.

Вас це може зацікавити