Уся бойова слава – в одній кімнаті

SambirWZ
40

Уся бойова слава – в одній кімнаті

Є в Самборі цікава справа – формування такого собі громадського бюджету. Зрозуміліше: місто виділяє певну суму грошей на народні ініціативи. 

ТОДІ різні колективи, структури, просто об’єднання громадян описують свій задум, аргументують, на скільки він є важливим для міста чи для них особисто, опісля триває голосування і визначають переможця. Це уже кілька років поспіль так відбувається і, треба сказати, не без емоцій. Зокрема, з приводу електронних голосувань. Ми попередніх років цікавилися цією темою, навіть брали участь у голосуванні, щоправда, безуспішно. Але мусимо визнати, що одна з ідей особливо нам сподобалася. Військовослужбовці-сапери захотіли облаштувати у себе кімнату-музей, бо мають що представити і залишити на майбутні роки для майбутніх поколінь – славну історію своєї частини. Історію, яку доповнюють новітніми здобутками.

Проєкт назвали дуже стандартно «Розроблення та встановлення експонатів кімнати Бойової Слави військової частини А3817», хоча за цим справді титанічна праця. Відтепер при військовій частині діє Кімната Традицій військової частини, де можна дізнатися про історію полку, його видатних особистостей та новітніх героїв, про їхні подвиги та звитяги. Особливо у роки новітньої війни з московією. Саме тут військовослужбовці планують проводити уроки мужності і для школярів. А за кошти громадського бюджету, зазначає пресслужба міськради, військовослужбовці придбали сучасне освітлення, меблі, елементи оздоблення, стенди, поліграфічну продукцію на 60 тисяч гривень.

Христина БАХУРСЬКА.

Вас це може зацікавити