Уся Україна приїде у Сприню на «Ігри Нескорених»

SambirWZ
228

Уся Україна приїде у Сприню на «Ігри Нескорених»

У Сприні розпочалася традиційна  для Самбірщини, а тепер і для усієї України військово-спортивна патріотична гра «Ігри Нескорених». Це місця обрали не випадково, бо саме тут 74 роки тому створена Українська Головна Визвольна Рада. 

ОРГАНІЗАТОРАМИ заходу виступають Львівська обласна рада та обласна державна адміністрація, районні ради і районні адміністрації Самбірщини, Мостищини, Городоччини та Пустомитівщини. Протягом тижня хлопці та дівчата віком 15-18 років з різних областей нашої держави змагатимуться у у стрільбі, повстанському біатлоні, перетягуванні линви, розпалюванні багаття, перегонах, гирьовому  спорті, армреслінгу, у конкурсах повстанської пісні. Один день змагань буде присвячений сходженню на гору Діл – повстанським історичним маршрутом, де у 1944 році діяла підстаршинська школа УПА, а торік відкрили дерев’яну Вежу Пам’яті. Важливим елементом під час Ігор буде вивчення історії національно-визвольного руху, сучасної військової справи. Для учасників таборування заплановані показові навчання та презентації військової справи  частин Самбірщини – саперів, інженерів радіаційного, хімічного, біологічного захисту та авіаторів. Громадські волонтери навчатимуть учнів тактичній медицині. Військові пригощатимуть смаколиками польової кухні. У таборі відбудеться презентація волонтерського фотопроекту «Якби не війна» та фільму «Кіборги».

Крім команд тих районів, про які ми уже згадували, матимемо і гостей з Луганської, Донецької, Херсонської та Полтавської областей. А нагородження команд та головне святкування 74-ї річниці створення УГВР відбудеться 15 липня.

Вероніка СТЕПАНЧАК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар