У тому, що Василь Васильович крав деревину, винен… Великдень

SambirWZ
142

У тому, що Василь Васильович крав деревину, винен… Великдень

Минулого разу ми розповідали про те, що сам голова РДА Старосамбірщини Іван Грись під вмілим керівництвом лісівників з державного лісгоспу садив ліс у Сусідовицькому лісництві. Нині ж приємно додати, що люди не тільки щось садять, а й ловлять тих, які деревину крадуть. Про чергову операцію із затримання зловмисників розповіла редакції прес-служба підприємства. 

ВРАНЦІ одного квітневого дня до лісової охорони ДП «Старосамбірське ЛМГ» надійшла звістка про спробу вивезення незаконно зрубаної деревини з масивів біля с.Лопушанка-Хомина. Тут наш невеличкий відступ – усі знають, що у цьому селі живе депутат райради Василь Курій, який бореться зі знищителями лісу: таке враження, що у нього пораховані усі дерева і пеньки… То навіщо туди лізти?

Аби пересвідчитися, що спроба щось потягнути з лісу, правдива, виїхала рейдова група охорони, працівники охоронної фірми «Аркон» та поліції. І знаєте, що побачили? Поважне товариство засікло вантажівку ГАЗ-66, яку частково навантажили уже незаконно добутою деревиною… А поруч – нікого… Поліцейські вирішили доставити машину-злодійку на штрафмайданчик і попровадити належні слідчі дії. Розрахунок, ймовірно, був правильний. Бо не може господар таке добро з рук випустити. І він з’явився відразу, як тільки зрозумів, що автівку з лісом у нього «крадуть» з-під носа… Хазяїн – добре знаний лісівникам Василь Васильович. Його прізвища прес-служба не написала, бо звинувачувати людину може хіба суд… То й ми не будемо. Але парадокс у тому, що рівно рік тому його затримували уже з тим же автомобілем за таким же заняттям. Якийсь той квітень не дуже для нього вдалий… Пан Василь під час розмови жалівся на тяжке життя, на болі в ребрах, а на запитання: «Нащо ви крадете ліс, треба вам того лісу і клопоту», відповів: «Ребра ребрами, а свята йдуть!».

Чоловіка доставили куди слід разом з машиною.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити