У футболі так буває: два голи у свої ворота, два – суперникові

SambirWZ
198

У польському місті Єдліче відбувся  четвертий міжнародний традиційний турнір на кубок Славоміра Пєшко, якого на цих теренах щиро шанують, бо свого часу виступав за польські, німецькі, італійські клуби, був членом збірної Польщі.

Щоразу на турнір приїжджають юні спортсмени з наших країв, займали різні сходинки п’єдесталу пошани… Цьоріч у турнірі взяли участь 6 команд. У своїй групі наші хлопці обіграли команди «Карпати» з Кросно та Єдліче, у півфіналі по ходу гри програвали 2:0, але змогли не тільки зрівняти рахунок, а за 15 секунд до закінчення забити переможний гол. У фіналі зустрілися з Академією футболу Веньямінек з Кросно. У першому таймі наші хлопці «забили» два голи у… свої ворота, а в другому – два у ворота суперника, один з них суддя не зарахував. Як підсумок – друге місце. Також були відзначені: наймолодший гравець турніру наш Олег Багрій, який провів на полі 10 «сухих» хвилин, та найкращий бомбардир – Олег Юрашко, яких нагородили кубками та м’ячами. За нашу команду виступали Артем Дрозд, Назарій Долінський, Ярослав Денис, Тарас Денис, Олег Юрашко, Назарій Ващак, Андрій Павлів, Богдан Кріса, Олег Багрій, Андрій Трач, тренери Назарій Малецький, Михайло Цимбрила. Поїздка відбулася завдяки співпраці Самбірської районної ради (Віталій Кімак), гміни Єдліче, та Лановицького відділення польської культури (Валерій Трач), ДЮСШ СОКІЛ (Михайло Цимбрила).