У що аграрні інвестори вкладають свої інвестиції

SambirWZ
82

У що аграрні інвестори вкладають свої інвестиції

Палкий шанувальник спорту, депутат Старосамбірської районної ради Ігор Піхоцький організував цьогоріч турнір ветеранів футболу. Ми писали про це, додавши, що ініціатор запропонував своїм ровесникам (після п’ятдесяти) разом зі собою возити і школярів, щоб футбол набув статусу юначого.

ЦІЄЇ умови дотрималися і разом з «дідусями» футбольні поля ділили «внуки» – така собі тяглість поколінь. Добру ідею підтримала голова райради Тетяна Терлецька і вийшло гарне спортивне свято.

Дитяча футбольна ліга зібрала 6 команд зі Старої Солі, Скелівки, Добромиля, Бусовиськ, Хирова, Топільниці – Стрілок. Треба сказати, що перед тим, як вийти на офіційні матчі, хлопчаки провели немало тренувань. Бо як без них у великому футболі. Та навіть дитячий спорт потребує немало грошей, а тому ініціатори висловили щиру вдячність за підтримку, зокрема, ТзОВ «Норбілк-Агрі», яке показало себе у районі не лише як добрі землероби, а й учасники соціальних проектів. Менеджер фірми Ігор Шак розповів нам, що інвестиція у здоров’я дітей – це дуже благородно, більше того, Ігор Васильович висловив упевненість, що дитячий турнір стане традиційним, а «Норбілк-Агрі» – щирим меценатом.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар