У яму влетів…

SambirWZ
225

У яму влетів…

Хоча слово “влетів” тут не зовсім доречне, бо на наших невідремонтованих дорогах водії “не літають”. Але одного дня одному шоферу так допекло, що він був змушений звернутися у поліцію.

На дорозі в одному зі сіл Самбірщини автівка потрапила у вибиту яму. Результат – два колеса з механічними ушкодженнями. І у цьому селі, це уже не перший випадок… На власника доріг чекає покарання за ст. 140 КУпАП (Порушення правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг і вулиць, невжиття заходів щодо своєчасної заборони або обмеження руху чи позначення на автомобільних дорогах і вулицях місць провадження робіт).

Від редакції. Є ідея, щоб так само чинили і інші водії, які потрапляють у дорожні пастки. Може хоч таким чином змусимо власників доріг пильнувати за своїми дітищами.  А ще у соціальних мережах з’явилися повідомлення про те, що наш нарід починає тягнути на свої вуличні ями знятий старий асфальт… Крадуть, одне слово. А  влада міста та району має свої види на зрізаний асфальт –  ремонтувати сільські дороги або міські вулиці. Бо старий асфальт – наш. Хоча не знаємо, чи має “Онур” свої плани на той “відсів”.

 

Юлія БУРА.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар