Фонтан на… карантині

SambirWZ
108

Фонтан на… карантині

Тижнів два тому наша газета цікавилася у керівника СКП «Об’єднане» Євгена Кваса, чому не включають фонтан у центрі Самбора? У відповідь прозвучало міркування про те, що фонтан буде приваблювати людей, а в часі карантину це небажано.

МИ ТАК і написали, але пояснення не вдовольнило наших читачів. Ми почули, що карантину уже практично ніхто не дотримується, що відкрилися заклади харчування, що діти на майданчику бавляться і так далі… Найбільш «обізнані» переконували у тому, що дорогоцінний фонтан, який помпезно відкривали торік, уже поламався.

Минулого тижня офіційні роз’яснення уже дала міська рада, посилаючись на той же карантин… Якщо в Самборі фонтан здобув політичний присмак і дехто творить на цьому «погоду», то ми б порадили все ж включити його, аби скептики побачили, що вода з-під землі б’є. А заразом оцінити, чи справді фонтан збиратиме натовпи народу? Бо, знаєте, дуже складно пояснювати, чому він не працює?

Ця замітка була готова до друку, але у понеділок перед обідом комунальники запустили фонтан у дію. Сказати, що він зібрав сотні зівак, не можемо. Видно, фонтан став звичним і не викликає уже аншлагів.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити