Фотомоделі з Буково

SambirWZ
58

Фотомоделі з Буково

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації спільно із салоном «Red Rose. Дім краси» організували свято краси для молоді з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень. Майстри салону зробили зачіски та макіяж вихованкам КЗ ЛОР «Буківський дитячий будинок-інтернат».

«ПЕРЕД Новорічно-різд-вяними святами відбуваються чудесні перевтілення. Саме такі чекали вихованок Буківського будинку-інтернату, – розповідає Тетяна Медвідь, начальник управління соціального обслуговування департаменту соцзахисту населення. – Для цього ми залучили професійних стилістів, візажистів, перукарів. Для кожної з учасниць підібрали власний неповторний образ. А створений настрій зафіксувала фотограф Марта Шпить». Згодом ці фото стануть основою соціального фотопроєкту «Я особливо красива».

За словами Тетяни Медвідь, мета цього заходу – звернути увагу суспільства на підопічних подібних закладів і знайти нові підходи до турботи про них.

Своєю чергою, вихованки відділення підтриманого проживання у КЗ ЛОР «Буківський дитячий будинок-інтернат» спекли новорічні пряники та подарували гостям.

Буківський дитячий будинок-інтернат – соціально-медична установа для постійного проживання дітей (дівчат) віком від 4 до 18 років з молодіжним відділенням для молоді від 18 до 35 років з вадами фізичного та розумового розвитку та психічними розладами, які потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування, освітніх та реабілітаційних послуг. Будинок-інтернат розрахований на 90 ліжко-місць.

Це було офіційне повідомлення соціальних чиновників, тепер наш коментар: добре, що ці дівчата потрапили у поле зору, бо вони практично ніде не бувають. а тільки приймають гостей у себе. Якщо буде фотовиставка, то дуже хотілося б потрапити на відкриття. Причому, відкриття нехай буде у тому ж Буково! Неодмінно приїду. І нарешті, хочу, щоб вихованки закладу відчули попри все, що вони дівчата і вони можуть бути гарними.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити