Футбол: напевне, буде…

SambirWZ
258

Футбол: напевне, буде…

Наразі існування футбольної команди у Самборі ще встелене недовершеністю, однак міський голова Юрій Гамар запевнив журналістів, що збирає  підприємців з тим, аби домовитися про фінансування команди. Воно не буде таким щедрим,як то колись давно, тому апетити на захмарні зарплати футболістам треба применшити.

Не знаємо достеменно, у якій лізі виступатиме Самбір, але команда, за твердженням мера, тренується. Далі повів мову про погані лавки на стадіоні, про те, що це місце масового відпочинку і треба його привести до більш-менш цивілізованого вигляду. Зрештою, підправити і саме поле. Тому, якщо розпочнуться якісь роботи на стадіоні, то може для ігор доведеться шукати інший прихисток.

Нам стало відомо, що уже збиралися у ратуші підприємці і думали-гадали, як бути з футболом. Як нам розповіли учасники наради, підприємці готові допомогти містові утримати “гру мільйонів”, щоправда, великих мільйонів не буде. Сума, яку хочуть зібрати, буде на кілька місяців, а потім, ймовірно, кошти закладуть у міському бюджеті.

На одному з поважних сайтів з’явилося повідомлення “з власних джерел” про те, що колишній тренер дніпродзержинської “Сталі” Володимир Мазяр очолив ФК “Самбір” – команду, що гратиме у вищій лізі чемпіонату Львівської області. Допомагатиме йому Костянтин Лемішко. І перша гра під орудою нової керівної верхівки “Самбора” відбудеться уже 3 квітня. Не встигло це повідомлення потішити самбірських уболівальників, як з’явилися міркування самого пана Мазяра: назвав цю новину чиєюсь фантазією. У мене справді була зустріч з мером міста Самбір. Говорили про розвиток місцевого футболу. Але про те, щоб я очолив команду, мова не йшла. Звичайно, мер хотів би, щоб я був головним тренером, заявив Володимир Мазяр. Прочитав про те, що я вже дав згоду очолити “Самбір” і був шокований. Я готовий бути консультантом, але не головним тренером.

Якщо в місті розпочався пошук тренера, то, ймовірно, хтось із “батьків” місцевого футболу уже не потребуватиме послуг Миколи Козака, який до того очолював колектив. Чутки про те, що пан Микола не може далі займатися тренерством, бо підтримував на місцевих виборах не того кандидати у мери, ми відкидаємо.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар