Футбол під знаком запитання

SambirWZ
223

Футбол під знаком запитання

Поговоримо про спорт. Зокрема, найбільш актуальним зараз є питання: чи буде в Самборі футбол? Судячи з відповіді на прес-конференції, оптимізму не надто багато. Міський голова Юрій Гамар нагадав журналістам, що у грудні мав розмову з директором “Омеги” Петром Мошуманським і домовився, що найближчим часом зустрінеться з ним уже як із головою міської федерації футболу.

Час збігав швиденько, а зустріч щойно відбулася. Юрій Петрович ще раз підкреслив, що при формуванні бюджету заявок від футболістів не надходило. Ініціативна група, яка хоче залишити у місті футбол, приходила недавно, пробують тренуватися, але чи буде футбол, яким буде, з чиєї кишені гроші, мер сказати не міг. І взагалі, він вважає, що ініціатива мала йти від спортсменів. Схиляється до думки про те, щоб футбол взяли на своє утримання кілька підприємців, зачудованих цим видом спорту. Проте, мер бачить проблему початку сезону не у тому, чи буде футбол, а у комплексній реконструкції стадіону. Одного разу (ще коли не був мером) сидів на стадіоні, а поруч з лавки цвяхи вилазили.

Згадав про те, що керівник спорт школи пішов у відставку. Як нам здалося, Юрій Гамар не хотів коментувати цю подію, мовляв, пішов і пішов… Хоча, треба зазначити, відставка набула певного розголосу, але то уже історія. Що стосується сучасності, то мер був у колективі спортшколи і запропонував людям самим визначитися з директором. Здається, визначилися – можливо, буде Іван Ковалик, який, за словами Юрія Петровича, добрий фахівець і любить працювати з дітьми.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар