Футбольні академіки уже виростають у Торчиновичах

SambirWZ
45

Футбольні академіки уже виростають у Торчиновичах 

Торчиновицька сільрада пишається тим, що цьогоріч вдалося здійснити ще один перспективний проєкт. І взагалі, все, що стосується спорту і молоді, там вважають перспективним.  

2019 року сільська влада разом з керівництвом футбольної школи FC «Academy», яку представляє Назар Фечан, підписали договір про відкриття філії футбольної школи при сільській раді. Наставники брали на себе обов’язок систематично проводити заняття по вікових групах і цю справу забезпечував тренер Максим Теплий. Окрім цього, керівники школи возили дітей на футбольні турніри місцевого, обласного та міжнародного значення. Виконком сільської ради, своєю чергою, допомагав фінансово. Однією з таких матеріальних допомог була участь Торчиновицької сільради у програмі закупівлі спортивного екіпірування для Торчиновицького філіалу FC «Academy». Спільно з керівництвом школи, батьками та сільською радою придбали спортінвентаря на суму 50 тис. грн., з них 11 700 грн. – внесок батьків, решту коштів дала влада.

Взагалі, Торчиновичам, як нам видається, такий проєкт пасує, бо село загалом футбольне і знане далеко за межами області, бо керівник місцевого кар’єру Ярослав Француз десятиліттями допомагає утримувати дорослу футбольну команду. До речі, пан Ярослав мріяв і навіть робив певні кроки для того, аби відкрити у селі філію спортивної школи. Щось з цієї мрії таки збувається…

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити