Фінансові перемоги уже є, тепер – до роботи

SambirWZ
157

Фінансові перемоги уже є, тепер – до роботи

Дуже важлива інформація, яка вивершує старання влади та громад у перемогах в конкурсах задля здобуття додаткових коштів. Регіональна комісія затвердила перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що фінансуватимуться цьогоріч за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.  

СЕРЕД НИХ і проект «Реконструкція приміщення опорного загальноосвітнього навчального закладу Старосамбірської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 імені Героя України Богдана Сольчаника (з впровадження енергозберігаючих заходів)», який підготував апарат райради. На реалізацію проекту з Державного фонду регіонального розвитку передбачили 2 млн. грн., 150 тис. грн. запланували у районному бюджеті, ще 250 тис. – з обласної казни. Цей проект, зазначила голова райради Тетяна Терлецька, подавали вже вдруге. Торік запровадили тендер та визначилися з виконавцем робіт, які мають розпочатися найближчим часом. Завершити задумане планують до кінця року.

І повідомлення від голови бюджетної комісії обласної ради Олега Домчакапро результати голосування конкурсу ДФРР. На жаль, серед переможців мало є проектів, які можна назвати розвитковими, але це, можна пояснити тим, що місцеві керівники все ж звертають увагу на поліпшення інфраструктури. Самбірщина виходила на конкурс ДФРР з двома десятками ідей, але перемогли не всі. Зрештою, ніколи ще так не було, аби переможцями ставали усі місцеві проекти, бо, окрім Самбірщини, в області є і інші райони. Цьогоріч, розповів Олег Іванович, продовжать реконструкцію Чукв’янського садочка, попровадять реконструкцію школи у Викотах, завершать капремонт садка у Кульчицях, придбають сучасне медичне обладнання у Рудківську лікарню, реконструюють Народний дім у Долобові, продовжать реконструкцію СТОК «Прикарпаття імені Кирила Осьмака» у Сприні, школи у Дублянах, закладу культури у Корничах. Попереду – паперова робота, проведення тендерів і праця.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар