Хавбек Янчак зайняв провідні позиції у словацькому футболі

SambirWZ
215

Проект «Золотий Талант» продовжує знайомити з молодими українськими футболістами, які виступають за кордоном. Цього разу презентуємо 21-річного півзахисника Вадима Янчака… А нам приємно, що він наш і вихованець самбірського футболу. Читайте, що про наших пишуть інші.

НАРОДИВСЯ талановитий хавбек у 1999 році у Самборі. На юнацькому рівні виступав за костопільський КОЛІПС Штурм. У 2014-му потрапив до клубної системи ФК «Львів», за юнацьку команду якого виступав до 2016 року. У сезоні 2016/17 Вадим відіграв 17 матчів в аматорському чемпіонаті України. На професіональному рівні дебютував 19 серпня 2017 року в нічийному (1:1) домашньому поєдинку 7-о туру групи А Другої ліги проти вінницької «Ниви». Янчак вийшов на поле на 46-й хвилині, замінивши Анатолія Кучинського. У сезоні-2017/18 зіграв 16 матчів у Другій лізі, ще 3 поєдинки провів у Кубку України. До свого активу молодий півзахисник записав один забитий м’яч.

13 липня 2018 року Вадим підписав новий 3-річний контракт з ФК Львів. У Прем’єр-лізі дебютував 4 серпня 2018 року в програному (0:1) виїзному поєдинку 3-о туру проти полтавської «Ворскли». Янчак вийшов на заміну на 67-й хвилині. У 2019 році доля завела Янчака до Словаччини. Гравець підписав контракт з «Локомотивом» із Кошице. «Мені був приємний інтерес з боку «Локомотива». Зважив усі за і проти. Вірив, що зможу боротися за місце в складі, а виступи за цей клуб допоможуть мені. Мета на сезон була ясна – залишитися у другій лізі. Сподівався, що зможу допомогти команді залишити зону вильоту, не розчарувати керівництво клубу і фанів», – так коментував свій перехід Янчак офіційному сайту Локомотива. Та відігравши за залізничників чотири матчі, у яких забив один м’яч, Вадим того ж 2019 року змінив команду: перейшов до словацького «Попраду», у якому виступає досі. За цей колектив зіграв уже 10 матчів…

Український півзахисник регулярно з’являється в основному складі. Помітно, що тренерський штаб розраховує на нашого талановитого футболіста. Після 17-ти матчів сезону 2019/20 «Попрад» посідає четверте місце у Другій лізі Словаччини. Команда поступається лідеру – ФК «Дукла» (Банська-Бистриця) десятьма очками. У своєму останньому перед карантином матчі «Попрад» поступився ДАК 1904 (Дунайська Стреда) з рахунком 0:2 – це був чвертьфінал Кубку Словаччини. Янчак під 77 номером відіграв всі 90 хвилин.