Хай там що політики говорять, а бібліотекарі собі дружать…

SambirWZ
135

Хай там що політики говорять, а бібліотекарі собі дружать…

Завершився польсько-український проект, присвячений 110-й річниці з дня смерті Станіслава Виспянського, польського драматурга, художника, поета. Його урочисте завершення відбулося в м.Глівіце.

Наша група з України налічувала більше десятка представників з різних міст України. Це – бібліотекарі, представники польських товариств та стратегічного партнера проекту – Львівської національної академії мистецтв.

Програма була насичена та цікава. Відвідали багато звичайних та спеціальних шкіл, музей «Вілла «Каро», міську оранжерею, будинок пам’яті євреїв Верхньої Сілезії та, звичайно, Міську публічну бібліотеку у Глівіцах, яка була місцем, де й народився цей проект. Директор Богна Добраковська разом зі своїм заступником Ізабеллою Коханчик нагородили переможців конкурсу «Портрет як у Виспянського». Головним призом був графічний планшет, який і виборола учасниця зі Львова Ярина Романик. ЇЇ робота у техніці черпаний папір, викликала захоплення у журі та у всіх присутніх.

Приємним сюрпризом стали подаровані настільні ігри «Виспянський під мікроскопом», примірники яких я передала у Самбірську міську публічну бібліотеку та дитячий будинок «Рідний дім» у Корналовичах.

Любов САВАРИН. Завідуюча Самбірської районної бібліотеки для дітей, заступник директора ЦБС.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар