Хобі у молодика: обіграти підлітків у карти і ставити на «лічильник»

SambirWZ
169

Хобі у молодика: обіграти підлітків у карти і ставити на «лічильник»

Старосамбірські правоохоронці розслідують незвичний факт: вимагання зловмисником «штрафних санкцій» у неповнолітнього. Негідник встановив «пеню» в розмірі 4 000 гривень за несвоєчасну сплату школярем… картярського боргу. 

НА СПОЛОХ ударила матір 16-річного хлопця, 35-річна мешканка Хирова. Жінка повідомила, що її сину погрожують фізичною розправою. Працівники поліції встановили, що підліток програв у карти 21-річному жителю району 2 650 гривень, які він мав сплатити протягом п’яти днів. Оскільки своєчасно розрахуватися не зміг, зловмисник почав телефонувати і вимагати ще й «проценти»… Молодику повідомили про підозру у скоєнні злочину, максимальне покарання  за яке – обмеження волі на строк до двох років.

Що цікаво, під час розслідування цього правопорушення у поліцію надійшло  ще одне звернення: 39-річна односельчанка зловмисника розповіла, що протягом березня-травня він вимагав у її неповнолітнього сина 12 000 гривень. Підліток самовільно взяв банківську картку матері, зняв гроші з рахунку і передав їх зловмисникові.

Що тут скажеш про картяра – негідник, звичайно, бо назбирати собі хлопчаків, зацікавити грою у карти, а потім вимагати борги – вершина цинізму. Мабуть. Феміда зробить так, щоб молодий чоловік більше не захотів цим займатися. Однак треба казати і про інше: чому підлітки розважаються іграми у карти на гроші? Здається, це не  дитяче заняття і батьки мали б за цим пильнувати.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар