Ходити до Бандери – справа честі кожного

SambirWZ
243

Ходити до Бандери – справа честі кожного

У Самборі традиційно у день народження Степана Бандери люди приходять до його пам’ятника – на молитву і короткий мітинг. Як правило, принаймні за колишньої влади, мер завжди був. За компанію приходили і ті, кому начебто пасувало бути – педагоги. Чи то з доброї волі йшли, чи то з намови – інше питання.

Цьогоріч на вшануванні Провідника Нації була жменька люду і мера Юрія Гамара не було. Ця обставина викликала бурхливі обговорення у соціальних мережах. Як нам видається, був там міський голова, чи не був, особливої трагедії нема, хоча ліпше був би. Тому вінок від міськради покладала заввідділом Галина Криванчик та депутат Володимир Кульчицький, хоча міг би бути хтось із заступників. Вважаємо, що похід до Бандери – це справа виключно добровільна, справа честі і совісті. І не треба нікого силувати. Це у часи комунізму усіх силоміць (під список) тягнули для масовості і цим пишалися. У цьому плані нам сподобалися місцеві “свободівці” – прийшли самі, поклали квіти і заспівали Гімн – без зайвого піару, фотокореспондентів і озвучення.

…Спішимо повідомити прискіпливим: міський голова був в органному залі, коли пластуни традиційно передавали громаді Вифлеємський вогонь.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар