Хоч би фейси погматали…

SambirWZ
186

Хоч би фейси погматали…

У попередніх номерах «Високозамківської Самбірщини», коли описували перипетії сесій міськради, то констатували той факт, що мер Самбора Юрій Гамар нажив собі депутатську більшість, що здатна приймати рішення і без меншості (читай – опозиціонерів).

Але навіть у команді міського голови того дня (22 березня) стався збій. Вчергове оголосили позачергову сесію, а достатньої кількості обраних не було. Наш репортер нарахував 13, а треба 18 – щонайменше. Видно, Гамарові люди похворіли…

Питання, які виносили на розгляд, політикою не пахнули – було більше господарки, зокрема і на вулиці Мазепи, яка, як ми повідомляли, несподівано або прогнозовано провалюється – треба вносити зміни до бюджету і рятувати центральну дорогу старовинного міста. Схоже, міський голова зі своїм владним учтом не особливо збентежилися відсутністю кворуму і всі пішли вітати на площі Ринок пам’ятну акцію – волонтери вивісили на площі Ринок Майданівські та військові прапори, прапори від матерів загиблих воїнів. Скажу вам, то було видовищно – принаймні, на нашій глибокій пам’яті таких дійств не спостерігали.

А що стосується того, що окремі депутати, та ба, навіть цілі фракції, ігнорують сесійними засіданні, то у моєму розумінні, це боягузтво або хлоп’яцтво – ну, не подобається Юрій Петрович чи його дії, та прийдіть, розкажіть, подискутуйте, на крайній випадок і на радість журналістам – погматайте одні одним фейси, але просто ховатися у кущах, щоб потім з-під них голосно розповідати, який хтось поганий, невальорно.

Роман ІВАНЧУК.

Коли ця замітка уже була готова до друку, депутат Роман Барна висловив свої претензії до владоможців, натякнувши на те, що не приходив на сесію, бо не хотів брати участі у, м’яко кажучи, темних справах. Під цим словом він розуміє проект рішення з приводу змін до бюджету. Там вказують суми, що їх виділятимуть комунальним підприємствам, однак конкретно не вказано, що і на які вулиці йде додатково, і звідки ті суми зняли. Переконав нас у тому, що в проектах рішень розшифрування нема… Ми переконалися, що і на сайті з трьох додатків є лише один, і то жодна вулиця чи котельня не згадані.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар